+18
FULL HD L’iniziazione (1986) 1986 5.8
L’iniziazione (1986)
L’iniziazione (1986)

L’iniziazione (1986)

+18 Komedi  1986 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
L’iniziazione (1986)
FULL HD
IMDb: 5.8
95 min

Roger është një 16-vjeçar që kërkon të humbasë virgjërinë e tij në këtë dramë erotike. Përpjekjet e tij fillestare janë të pasuksesshme, por kur Lufta e Parë Botërore fillon dhe…

Country: ,
Genre: +18, Komedi
FULL HD 28 Hotel Rooms (2012) +18 2012 5.8
28 Hotel Rooms (2012) +18
28 Hotel Rooms (2012) +18

28 Hotel Rooms (2012) +18

+18 Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
28 Hotel Rooms (2012) +18
FULL HD
IMDb: 5.8
82 min

Një shkrimtar dhe një llogaritare takohen teksa janë rrugës për në punë, megjithëse të dy janë në fillimin e një lidhjeje, qëndrimi i tyre në hotel për një natë do…

Country:
Genre: +18, Dramë, Romancë
FULL HD Mo (2019) +18 a.k.a Indecency 2019 6.1
Mo (2019) +18 a.k.a Indecency
Mo (2019) +18 a.k.a Indecency

Mo (2019) +18 a.k.a Indecency

+18 Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Mo (2019) +18 a.k.a Indecency
FULL HD
IMDb: 6.1
76 min

Pasi kapen duke kopjuar në provimin e tyre final, dy studente të reja bëhen pre e sjellejeve seksuale të profesorit të tyre.

Country:
Genre: +18, Dramë
Malena (2000)
HD
IMDb: 7.5
108 min

Një zonjushë e re provokon ndjenja seksuale tek një grup adoleshentësh…

Country: , ,
HD The Dark Sea (2006) 2006 4.6
The Dark Sea (2006)
The Dark Sea (2006)

The Dark Sea (2006)

+18 Dramë Romancë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
The Dark Sea (2006)
HD
IMDb: 4.6
83 min

Pasi po heton vdekjen e një vajze shoqëruese, një inspektor policie gjen veten e tij duke eksploruar anën e zjarrtë dhe misterioze të jetës së natës në Romë. Ky hetim…

Country: ,
Genre: +18, Dramë, Romancë
FULL HD 365 Days (2020) +18 2020 3.3
365 Days (2020) +18
365 Days (2020) +18

365 Days (2020) +18

+18 Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
365 Days (2020) +18
FULL HD
IMDb: 3.3
114 min

Pasi rrëmben vajzën e ëndrrave të tij, Masimo një gangster i mafjes së madhe Siçiliane i jep asaj 365 ditë kohë që ajo të dashurohet me të, dhe nëse nuk…

Country:
Genre: +18, Dramë, Romancë
HD The Sentimentalists (2014) +18 2014 6.3
The Sentimentalists (2014) +18
The Sentimentalists (2014) +18

The Sentimentalists (2014) +18

+18 Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Sentimentalists (2014) +18
HD
IMDb: 6.3
134 min

Dy të rinj punojnë për Mjeshtrin, një fajdexhi dhe tregtar i paligjshëm i sendeve antike me vlerë. Të dy ata bëjnë punën e ndyrë, por gabimi i tyre më fatal…

Genre: +18, Krim
FULL HD Uranya (2006) +18 2006 6.6
Uranya (2006) +18
Uranya (2006) +18

Uranya (2006) +18

+18 Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Uranya (2006) +18
FULL HD
IMDb: 6.6
100 min

Është viti 1969, në një fshat veror grek, pesë adoleshentë janë të etur të zbulojnë dashurinë, si dhe ndryshimin e botës rreth tyre. Fëmijët bëjnë një betim të përbashkët: të…

Country: ,
Genre: +18, Komedi
HD Lovelace (2013) 2013 6.2
Lovelace (2013)
Lovelace (2013)

Lovelace (2013)

+18 Biografi Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Lovelace (2013)
HD
IMDb: 6.2
93 min

(+18) Historia e Linda Lovelace, e cila është përdorur dhe abuzuar nga industria e pornografisë nën urdhërin e bashkëshortit të saj shtrëngues, para se të merrte kontrollin e jetës së…

Country:
Genre: +18, Biografi, Dramë
HD Hotel Desire (2011) 2011 5.8
Hotel Desire (2011)
Hotel Desire (2011)

Hotel Desire (2011)

+18 Dramë Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Hotel Desire (2011)
HD
IMDb: 5.8
38 min

Filmi përbën një histroi te nje gruaje e cila jeton vet. Ajo ka një djalë i cili shkon te jetoj me babain e tij në një vend tjetër, ajo punon…

Country:
Genre: +18, Dramë, Romancë
HD Sex and Lucia (2001) 2001 7.1
Sex and Lucia (2001)
Sex and Lucia (2001)

Sex and Lucia (2001)

+18 Dramë Romancë  2001 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Sex and Lucia (2001)
HD
IMDb: 7.1
128 min

Jetët e disa personave takohen në një ishull të izoluar. Të gjithë bashkohen në novelën e një autori, i cili nuk zgjidh dot lidhjen e ngatërruar që ka bërë midis…

Country: ,
Genre: +18, Dramë, Romancë
HD Love (2015) 2015 6.1
Love (2015)
Love (2015)

Love (2015)

+18 Dramë Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Love (2015)
HD
IMDb: 6.1
135 min

Mërfi është një amerikan që jeton në Paris i cili përfshihet në një marrëdhënie emocionalisht dhe seksualisht të ndezur me një vajzë të paqëndrueshme, Elektrën. Të pavetëdijshmë se si do…

Country: ,
Genre: +18, Dramë, Romancë
HD Basic Instinct (1992) 1992 7.0
Basic Instinct (1992)
Basic Instinct (1992)

Basic Instinct (1992)

+18 Mister Thriller  1992 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Basic Instinct (1992)
HD
IMDb: 7.0
127 min

Një agjent policie kryeson hetimet për një vrasje brutale, në të cilën mund të jetë e përfshirë një grua e bukur dhe joshëse…

Country: , ,
Genre: +18, Mister, Thriller
HD Basic Instinct 2 (2006) 2006 4.3
Basic Instinct 2 (2006)
Basic Instinct 2 (2006)

Basic Instinct 2 (2006)

+18 Krim Mister Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Basic Instinct 2 (2006)
HD
IMDb: 4.3
114 min

Novelistja Katerin Tramel futet përsëri në telashe me ligjin dhe policia i kërkon psikologut Dr. Majkëll Glas të vlerësojë gjendjen e saj mendore. Por përsëri, si agjenti Nik Kuran para…

Country: , , ,
Genre: +18, Krim, Mister, Thriller