"Uruguay"
HD Divine Love (2019) 2019 6.3
Divine Love (2019)
Divine Love (2019)

Divine Love (2019)

Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Divine Love (2019)
HD
IMDb: 6.3
101 min

(+18) Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD Monos (2019) 2019 7.0
Monos (2019)
Monos (2019)

Monos (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos (2019)
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

Genre: Dramë, Thriller
HD A Twelve-Year Night (2018) 2018 7.6
A Twelve-Year Night (2018)
A Twelve-Year Night (2018)

A Twelve-Year Night (2018)

Dramë Histori Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
A Twelve-Year Night (2018)
HD
IMDb: 7.6
122 min

1973. Uruguai udhëhiqet nga një diktaturë ushtarake. Një natë vjeshte, tre të burgosur të Tupamaros merren nga qelitë e tyre të burgut në një operacion të fshehtë ushtarak. Urdhri është…

Genre: Dramë, Histori, Krim
HD The Heiresses (2018) 2018 6.7
The Heiresses (2018)
The Heiresses (2018)

The Heiresses (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Heiresses (2018)
HD
IMDb: 6.7
98 min

Chela dhe Chiquita, kanë qenë së bashku mbi 30 vite. Pas përkeqësimit të gjendjes së tyre financiare, Chela detyrohet të përballet me një realitet të ri. Një realitet i cili…

Genre: Dramë
HD The Lost Brother (2017) 2017 6.5
The Lost Brother (2017)
The Lost Brother (2017)

The Lost Brother (2017)

Dramë Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Lost Brother (2017)
HD
IMDb: 6.5
112 min

Setarti një i papunë udhëton nga Buenos Aires për në qytezën e vetmuar në provincën Çaço për funeralin e nënës dhe vëllait të tij. Ai shoqërohet me Duarten një gangster…

Genre: Dramë, Krim, Thriller