"Ukraine"
HD Legacy of Lies (2020) 2020 4.9
Legacy of Lies (2020)
Legacy of Lies (2020)

Legacy of Lies (2020)

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Legacy of Lies (2020)
HD
IMDb: 4.9
141 min

Një ish-agjent i M16-tës rikthehet në botën e spiunazhit dhe nis një mision të rrëzikshëm për të zbuluar të vërtetat tronditëse të operacioneve që janë kryer nga shërbimi sekret.

Genre: Aksion, Thriller
HD The Painted Bird (2019) 2019 7.3
The Painted Bird (2019)
The Painted Bird (2019)

The Painted Bird (2019)

Dramë Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Painted Bird (2019)
HD
IMDb: 7.3
169 min

Një djalë i ri hebre diku në Europën Lindore has personazhe të ndryshëm gjatë kërkimit për strehim në kohën e Luftës së Dytë Botërore.

Genre: Dramë, Luftë
HD Sappho (2008) 2008 4.7
Sappho (2008)
Sappho (2008)

Sappho (2008)

Dramë Romancë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Sappho (2008)
HD
IMDb: 4.7
88 min

Safo, një grua e sapo martuar Amerikane, në ishullin Grek të quajtur Lesbos ajo dashurohet me një grua të re. Ajo kalon nëpër vuajtjet e një dashurie të pa mundur,…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Mr. Jones (2019) 2019 6.8
Mr. Jones (2019)
Mr. Jones (2019)

Mr. Jones (2019)

Dramë Histori Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Mr. Jones (2019)
HD
IMDb: 6.8
141 min

Një gazetar nga Uellsi nxjerr në media lajmin për urinë në Bashimin Sovjetik, në fillim të viteve 30. Ky lajm do i shkaktojë atij telashe dhe peripeci të shumta, në…

Country: , ,
HD 9th Company (2005) 2005 7.1
9th Company (2005)
9th Company (2005)

9th Company (2005)

Aksion Dramë Histori Luftë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
9th Company (2005)
HD
IMDb: 7.1
139 min

Filmi më fitimprurës i Rusisë post-komuniste deri tani, KOMPANIA E 9-të është një film lufte i ditëve moderne që mund të krahasohet me filmat më të njohur hollivudianë. Më 1988,…

Cyborgs (2017)
FullHD
IMDb: 7.9
112 min

Një grup ushtarësh vullnetarë dërgohen për të mbrojtur aeroportin e Donjetskut nga pushtimi rus.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Luftë
HD Cold Blood (2019) 2019 4.6
Cold Blood (2019)
Cold Blood (2019)

Cold Blood (2019)

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Cold Blood (2019)
HD
IMDb: 4.6
91 min

Një vrasës me pagesë jeton i izoluar në një kabinë në cep të liqenit. Një ditë, një vajzë e gjymtuar shkon para derës së shtëpisë së tij. Për ta shpëtuar,…

Genre: Aksion, Thriller
HD Blindspotting (2018) 2018 7.4
Blindspotting (2018)
Blindspotting (2018)

Blindspotting (2018)

Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Blindspotting (2018)
HD
IMDb: 7.4
95 min

Ndërsa është në lirim me kusht, ai fillon të rivlerësojë marrëdhënien e tij me shokun e tij të ngushtë të paqëndrueshëm.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
The Stronghold (2017)
HD
IMDb: 6.5
111 min

Bazuar në librin me të njëjtin titull, “The Stronghold” tregon historinë e një djali të ri që udhëton 1000 vjet mbrapa në të shkuarën.

Country:
Transporter 3 (2008)
HD
IMDb: 6.1
104 min

Transportuesi profesionist Frenk Martin, tani jeton në Francë dhe vazhdon të transportojë “mallra” pa bërë shumë pyetje. Këtë radhë do jetë në makinën e tij të preferuar me vajzën e…

Country: , ,
HD Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015) 2015 8.4
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015)
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015)

Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015)

Dokumentar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015)
HD
IMDb: 8.4
102 min

Një dokumentar i xhiruar mes trazirave të Ukrainës gjatë vitit 2013 dhe 2014, kur protestat e studentëve të cilët donin integrimin Evropian Eskaluan në një revolucion të dhunshëm duke kërkuar…

Country: , ,
Genre: Dokumentar
Forbidden Empire (2014)
HD
IMDb: 5.2
130 min

Një hartograf i shekullit të 18, Xhonathan Grin, fillon një udhëtim për të shënuar në hartë pjesët e panjohura të Transilvanisë. Atje ai zbulon sekrete e errëta dhe krijesat e…

HD Battle for Sevastopol (2015) 2015 7.1
Battle for Sevastopol (2015)
Battle for Sevastopol (2015)

Battle for Sevastopol (2015)

Dramë Luftë Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Battle for Sevastopol (2015)
HD
IMDb: 7.1
110 min

Një ushtare ruse e sapo rekrutuar zbulon aftësitë e saj si snajperiste, dhe Komanda e Lartë Gjermane jep urdhër për ta ekzekutuar me çdo kusht.

Country: ,
Absolution (2015)
HD
IMDb: 4.5
96 min

Kur një vrasës me pagesë (Steven Seagal) takon një vajzë në arrati nga shefi mafioz (Vinnie Jones) me lidhje të fuqishme politike, ai duhet të marri vendimin nëse duhet të…

Country: , ,
The Bomber (2011)
HD
IMDb: 6.9
181 min

Gjatë regjimin sovjetik një pilot i ri rus dhe shumë i zoti dërgohet me mision për të ndihmuar guerrilasit gjatë Luftës së Dytë Botërore. Por gjërat nuk do të shkojnë…

Country: ,