"Taiwan"
HD The Bridge Curse (2020) 2020 5.3
The Bridge Curse (2020)
The Bridge Curse (2020)

The Bridge Curse (2020)

Horror Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Bridge Curse (2020)
HD
IMDb: 5.3
88 min

Disa studentë universiteti, planifikojnë të vejnë në provë shokët e tyre të klasës nëse janë guximtarë, ata shkojnë te një urë kampusi e cila thuhet se përndiqet nga një fantazmë…

Country:
HD The Treasure Hunter (2009) 2009 3.8
The Treasure Hunter (2009)
The Treasure Hunter (2009)

The Treasure Hunter (2009)

Aksion Aventurë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
The Treasure Hunter (2009)
HD
IMDb: 3.8
105 min

Një grup hajdutësh ndjekin një kalorës të ri, vajzën e mentorit të tij dhe një arkeolog të famshëm, të cilët posedojnë një hartë që çon drejt një thesari antik.

Country:
Mulan II (2004)
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Mr. Long (2017) 2017 7.1
Mr. Long (2017)
Mr. Long (2017)

Mr. Long (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Mr. Long (2017)
HD
IMDb: 7.1
129 min

Vrasësit profesionist me pagesë, zotit Long, i caktohet një detyrë e re në Japoni. Kur gjëra nuk shkojnë siç duhet, atij i duhet të zhduket. Me shumë plagë në trup,…

Genre: Dramë
HD The Wrath Of Vajra (2013) 2013 5.7
The Wrath Of Vajra (2013)
The Wrath Of Vajra (2013)

The Wrath Of Vajra (2013)

Aksion Fantazi Horror  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Wrath Of Vajra (2013)
HD
IMDb: 5.7
111 min

Një klan vdekjeprurës japonez që e quanin veten Tempulli i Hadianit ishin vënë në detyrë për të shkatërruar shpirtin e kinës. I riu Vajra ishte nje njeri i veçantë, i…

HD Monga (2010) 2010 6.9
Monga (2010)
Monga (2010)

Monga (2010)

Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Monga (2010)
HD
IMDb: 6.9
140 min

“Monga” është historia e jetës së gangsterëve tajvanezë në vitet 1980, kur këmisha havajane, sandalet prej druri dhe luftimet e pakuptimta ishin pjesë e jetës së përditshme. Historia tregohet përmes…

Country:
Genre: Thriller
HD Cities of Last Things (2018) 2018 6.2
Cities of Last Things (2018)
Cities of Last Things (2018)

Cities of Last Things (2018)

Dramë Krim Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Cities of Last Things (2018)
HD
IMDb: 6.2
106 min

Kjo është historia e tre ngjarjeve të rëndësishme në jetën e Zhang Dong ling të treguara nga ngjarja e fundit tek ajo më e hershmja. Tre netë, një në adoleshencë,…

Country: , , ,
Genre: Dramë, Krim, Sci-fi
HD The Scoundrels (2018) 2018 6.7
The Scoundrels (2018)
The Scoundrels (2018)

The Scoundrels (2018)

Aksion Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Scoundrels (2018)
HD
IMDb: 6.7
105 min

Për shkak të një gabimi të vetëm, Rei, një ish-lojtar basketbolli, humbet karrierën e tij. Borxhet e shumta e detyrojnë të hyjë në botën e krimit ku do të njihet…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Life of Pi (2012) 2012 7.9
Life of Pi (2012)
Life of Pi (2012)

Life of Pi (2012)

Aksion Aventurë Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Life of Pi (2012)
HD
IMDb: 7.9
127 min

Një djalë i ri i cili i mbijeton një fatkeqësie në det përfundon në një udhëtim epik, aventurë dhe zbulimi. Gjatë udhëtimit, ai formon një lidhje të papritur me një…

Country: , , ,
HD Gatao 2: Rise of the King (2018) 2018 6.0
Gatao 2: Rise of the King (2018)
Gatao 2: Rise of the King (2018)

Gatao 2: Rise of the King (2018)

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Gatao 2: Rise of the King (2018)
HD
IMDb: 6.0
127 min

Reni më në fund i ka arritur të jetë në krye të një bande të fuqishme. Për shumë kohë ambiciet e tij ishin në plan të dytë, por tani ai…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
Lucy (2014) 2014 6.4
Lucy (2014)
Lucy (2014)

Lucy (2014)

Aksion Sci-fi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Lucy (2014)
IMDb: 6.4
89 min

Lusi, rrëmbehet paritur në një ujdi të errët, pasi në trupin e saj futet një drogë e pa njohur më parë, ajo transformohet në një luftëtare e pamëshirshme dhe e…

Genre: Aksion, Sci-fi
HD Who Killed Cock Robin (2017) 2017 7.1
Who Killed Cock Robin (2017)
Who Killed Cock Robin (2017)

Who Killed Cock Robin (2017)

Krim Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Who Killed Cock Robin (2017)
HD
IMDb: 7.1
118 min

Kjo është historia e një gazetari ambicioz, i cili heton një aksident të harruar prej kohësh. Kur e mbijetuara e vetme e aksidentit zhduket papritur, ai e kupton se asgjë…

Country:
Genre: Krim, Mister, Thriller
HD The Tag-Along 2 (2017) 2017 5.5
The Tag-Along 2 (2017)
The Tag-Along 2 (2017)

The Tag-Along 2 (2017)

Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Tag-Along 2 (2017)
HD
IMDb: 5.5
108 min

Një mama vihet në kërkim të vajzës së saj adoleshente pasi ajo zhduket. Asaj i thonë se, për herë të fundit, vajza e saj është parë në shoqërinë e një…

Country:
Genre: Horror
Lust, Caution (2007) 2007 7.5
Lust, Caution (2007)
Lust, Caution (2007)

Lust, Caution (2007)

Dramë Romancë Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Lust, Caution (2007)
IMDb: 7.5
157 min

Gjatë Luftës së II Botërore, një vajzë përfshihet në një intrigë romantike me një politikan të shquar, zotin Ji.

Country: , ,
Zombie 108 (2012) 2012 3.3
Zombie 108 (2012)
Zombie 108 (2012)

Zombie 108 (2012)

Horror Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
Zombie 108 (2012)
IMDb: 3.3
88 min

Një virus përhapet në Taipei dhe forcat S.W.A.T. nisin evakuimin e zonës. Por në Ximending policia has kundërshtimin e Banditëve lokalë. Të dyja palët duhet të bashkëpunojnë për të shpëtuar…

Country:
Genre: Horror, Sci-fi
HD Fantasy Mission Force (1983) 1983 4.7
Fantasy Mission Force (1983)
Fantasy Mission Force (1983)

Fantasy Mission Force (1983)

Aksion Aventurë Komedi Krim Thriller  1983 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Fantasy Mission Force (1983)
HD
IMDb: 4.7
90 min

Japonia po përpiqet të marrë përsipër botën dhe gjeneralët e forcave aleate në përpjekje për të ndaluar japonezët janë zënë rob. Një forcë e vetmuar luftëtarësh është vënë së bashku…

Country: ,
HD Silence (2016) 2016 7.2
Silence (2016)
Silence (2016)

Silence (2016)

Dramë Histori  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Silence (2016)
HD
IMDb: 7.2
161 min

Dy priftërinj udhëtojnë në Japoni për të shpëtuar mësuesin e tyre dhe për të përhapur krishtërimin.

Country: , , , , ,
Genre: Dramë, Histori
HD Assassin’s Creed (2016) 2016 5.7
Assassin’s Creed (2016)
Assassin’s Creed (2016)

Assassin’s Creed (2016)

Aksion Aventurë Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Assassin’s Creed (2016)
HD
IMDb: 5.7
115 min

Kur Kallum Linç eksploron kujtimet e paraardhësit të tij, Agilarit, dhe fiton aftësitë e një Vrasësi Mjeshtër, ai zbulon që është pasardhës i shoqërisë sekrete të vrasësve.

Gorgeous (1999)
HD
IMDb: 6.1
121 min

Një vajzë romatike udhëton në Hong Kong në kërkim të dashurisë dhe takon një luftëtar profesionist me të cilin dashurohet.

Country: ,
HD Warriors of the Rainbow: Seediq Bale – Part 1: The Sun Flag (2011) 2011 7.5
Warriors of the Rainbow: Seediq Bale – Part 1: The Sun Flag (2011)
Warriors of the Rainbow: Seediq Bale – Part 1: The Sun Flag (2011)

Warriors of the Rainbow: Seediq Bale – Part 1: The Sun Flag (2011)

Aksion Dramë Histori  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Warriors of the Rainbow: Seediq Bale – Part 1: The Sun Flag (2011)
HD
IMDb: 7.5
144 min

Një fis autokton i bazuar tek njerëzit që jetojnë në harmoni me natyrën, papritur e gjejnë mënyrën e tyre të jetës të kërcënuar, kur pushtuesit e dhunshëm nga një tjetër…

Country: