"Singapore"
Mulan II (2004)
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Cloud Atlas (2012) 2012 7.4
Cloud Atlas (2012)
Cloud Atlas (2012)

Cloud Atlas (2012)

Dramë Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Cloud Atlas (2012)
HD
IMDb: 7.4
172 min

Gjithçka është e lidhur me njëra-tjetrën: një ditar i vitit 1849 i një udhëtimi oqeanik përmes Paqësorit, disa letra të një kompozitori drejt një miku të tij, një triler që…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD Eerie (2018) 2018 4.7
Eerie (2018)
Eerie (2018)

Eerie (2018)

Horror Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Eerie (2018)
HD
IMDb: 4.7
101 min

Vdekja e papritur e një studenteje kërcënon ekzistencën e shkollës katolike Shën Lusia. Psikologia e shkollës, Pat Konsolacion, bashkohet me studentet, më shpresë që ata të bashkëpunojnë dhe të zbulojë…

Genre: Horror, Krim, Thriller
Hotel Mumbai (2018)
HD
IMDb: 7.6
123 min

Filmi tregon historinë e vërtetë të sulmit terrorist të hotelit Taxh në Mumbai. Stafi i hoteli rrezikon jetën për t’i mbajtur të gjithë të sigurt teksa njerëzit bëjnë sakrifica të…

HD Buffalo Boys (2018) 2018 5.8
Buffalo Boys (2018)
Buffalo Boys (2018)

Buffalo Boys (2018)

Aksion Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Buffalo Boys (2018)
HD
IMDb: 5.8
102 min

Në shekullin e 19-të, një masakër brutale dhe vrasja e Sulltan Hamzait nga kapiten Van Trahu dhe ushtarët holandezë, e detyrojnë Aranën, të marrë me vete djemtë e mitur të…

Genre: Aksion, Dramë
HD Bad Match (2017) 2017 5.5
Bad Match (2017)
Bad Match (2017)

Bad Match (2017)

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Bad Match (2017)
HD
IMDb: 5.5
90 min

Herris duket sikur i ka të gjitha: një punë të mirë, shumë miqësi dhe një jetë seksuale aktive fal një sërë aplikacionesh për takime. Por e gjithë kjo ndryshon kur…

Country: ,
Genre: Thriller
HD The Extraordinary Journey of the Fakir (2018) 2018 6.9
The Extraordinary Journey of the Fakir (2018)
The Extraordinary Journey of the Fakir (2018)

The Extraordinary Journey of the Fakir (2018)

Aventurë Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Extraordinary Journey of the Fakir (2018)
HD
IMDb: 6.9
92 min

Ajatashatru Lavash Patel ka jetuar gjithë jetën e tij në një lagje të vogël në Mumbai duke u bërë njerëzve marifete magjie ne rrugë. Ai nis rrugëtimin për të gjetur…

Beyond Skyline (2017)
HD
IMDb: 5.3
106 min

A e dimë vërtet prejardhjen tonë? Zoti, majmuni apo jemi krijuar nga alienët? Fillon të besosh vetëm kur një ditë papritur sulmohesh nga ta. Deri ku arrin njeriu për të…

Bait (2012)
HD
IMDb: 5.2
93 min

Një tsunam i tmerrshem bllokon klientët e një supermarketi, në brigjet e Australisë, bashkë me dy peshkaqenë 12 këmbë të gjatë.

Rust and Bone (2012) 2012 7.5
Rust and Bone (2012)
Rust and Bone (2012)

Rust and Bone (2012)

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Rust and Bone (2012)
IMDb: 7.5
120 min

I vendosur në krye të përkujdesjes së djalit të tij, Alani largohet nga Belgjika për të shkuar të jetojë me motrën e tij dhe burrin e saj si një familje….

Genre: Dramë, Romancë
HD The Offering (2016) 2016 3.8
The Offering (2016)
The Offering (2016)

The Offering (2016)

Horror Mister Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
The Offering (2016)
HD
IMDb: 3.8
95 min

Kur gazetarja e re dhe e suksesshme Xhemi zbulon se motra e saj ka vdekur në rrethana vdekjeprurëse, ajo udhëton në Singapor për të zbuluar të vërtetën. Ajo atje duhet…

Country: ,
HD 14 Blades (2010) 2010 6.3
14 Blades (2010)
14 Blades (2010)

14 Blades (2010)

Aksion Dramë Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
14 Blades (2010)
HD
IMDb: 6.3
114 min

Katërmbëdhjetë shpatat janë vendosur gjatë Dinastisë së Mingut dhe u përqendruan në një agjent të shërbimit sekret (Donnie Yen) në gjykatën e perandorit i cili është tradhtuar dhe përndjekur pas…

HD Final Destination 5 (2011) 2011 5.8
Final Destination 5 (2011)
Final Destination 5 (2011)

Final Destination 5 (2011)

Horror Mister  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Final Destination 5 (2011)
HD
IMDb: 5.8
92 min

Gjatë udhëtimit për një trajnim pune me kolegët, Semi sheh një vizion të tmerrshëm: Ura në të cilën qëndron autobusi i tyre dhe shumë makina të tjera fillon të shembet….

Genre: Horror, Mister
HD Attack on Titan II: End of the World (2020) 2015 4.8
Attack on Titan II: End of the World (2020)
Attack on Titan II: End of the World (2020)

Attack on Titan II: End of the World (2020)

Aksion Dramë Fantazi Horror Sci-fi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Attack on Titan II: End of the World (2020)
HD
IMDb: 4.8
87 min

Një vazhdimësi e luftës ndërmjet Regjimentit Zbulues dhe Titanëve. Gjatë betejës, Eren Jaeger, një ushtar që lufton Titanët për hakmarrje, po zbulon një sekret të pabesueshëm që do e bëjë…

Country: ,
Painted Skin (2008)
HD
IMDb: 6.3
103 min

Një trillim i përqendruar në vampir që ha lëkurat e grave dhe zemrat e dashnorëve të tyre.

HD Battle of the Damned (2013) 2013 4.5
Battle of the Damned (2013)
Battle of the Damned (2013)

Battle of the Damned (2013)

Aksion Aventurë Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Battle of the Damned (2013)
HD
IMDb: 4.5
88 min

Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.

Country: ,