"Malaysia"
HD BoBoiBoy Movie 2 (2019) 2019 6.8
BoBoiBoy Movie 2 (2019)
BoBoiBoy Movie 2 (2019)

BoBoiBoy Movie 2 (2019)

Aksion Animuar Aventurë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
BoBoiBoy Movie 2 (2019)
HD
IMDb: 6.8
2h

Një armik i ligë lirohet nga qelia dhe niset drejt rrugë për të rifituar fuqitë e tij duke shkaktuar vështirësi dhe rrezik për BoBoiBoin dhe grupin e tij…

Country:
Mulan II (2004)
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Crossroads: One Two Jaga (2018) 2018 6.7
Crossroads: One Two Jaga (2018)
Crossroads: One Two Jaga (2018)

Crossroads: One Two Jaga (2018)

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Crossroads: One Two Jaga (2018)
HD
IMDb: 6.7
85 min

Në periferinë dhe rrugicat e Kuala Lumpur, disa individë me probleme financiare, luftojnë për të rregulluar jetën e tyre duke gjetur shtigje të ndryshme, por ndërthuarja e jetëve të tyre…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Color Out of Space (2019) 2019 6.2
Color Out of Space (2019)
Color Out of Space (2019)

Color Out of Space (2019)

Horror Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Color Out of Space (2019)
HD
IMDb: 6.2
111 min

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ndoshta për të gjithë botën.

Country: , ,
Genre: Horror, Sci-fi
HDRIP Polis Evo (2015) 2015 7.1
Polis Evo (2015)
Polis Evo (2015)

Polis Evo (2015)

Aksion  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Polis Evo (2015)
HDRIP
IMDb: 7.1
120 min

Një polic aksioni dhe një polic rural duhet të mësojnë të punojnë së bashku për të kapur bosin më të madh të drogës në Malajzi.

Country:
Genre: Aksion
HD Paskal (2018) 2018 6.8
Paskal (2018)
Paskal (2018)

Paskal (2018)

Aksion Histori  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Paskal (2018)
HD
IMDb: 6.8
115 min

PASKAL është njësia elitë në marinën mbretërore malajziane. Filmi tregon ngjarjet e vërteta të komandantit të PASKAL, Arman Anuar dhe ekipit të tij për të shpëtuar një anije-cisternë e cila…

Country:
Genre: Aksion, Histori
HD Realms (2017) 2017 3.6
Realms (2017)
Realms (2017)

Realms (2017)

Horror Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Realms (2017)
HD
IMDb: 3.6
90 min

Ngjarjet zhvillohen në Bangkok, Tajlandë. Pas një ndjekjeje nga policia deri në një përplasje të papritur, dy grabitës bankash amerikanë dhe tre pengjet e tyre vendas, strehohen në një vilë…

Country: , ,
Genre: Horror, Mister
HD Clash of Empires: The Battle for Asia (2011) 2011 3.7
Clash of Empires: The Battle for Asia (2011)
Clash of Empires: The Battle for Asia (2011)

Clash of Empires: The Battle for Asia (2011)

Aksion Aventurë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Clash of Empires: The Battle for Asia (2011)
HD
IMDb: 3.7
109 min

Në Malajzinë antike, Merong Mahawangsa niset në një aventurë në shoqërim të një princi romak i cili do martohet me një princeshë kineze…

Country:
Genre: Aksion, Aventurë
HD The Leakers (2018) 2018 5.3
The Leakers (2018)
The Leakers (2018)

The Leakers (2018)

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Leakers (2018)
HD
IMDb: 5.3
103 min

Pas epidemisë Zika që ndodh në Malajzi, grupi i paligjshëm ‘Informuesit’ së bashku me një polic nga Hong Kongu, përpiqen të zbulojnë konspiracionin dhe krimet e kompanisë farmaceutike Amanah.

Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Reclaim (2014) 2014 5.2
Reclaim (2014)
Reclaim (2014)

Reclaim (2014)

Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Reclaim (2014)
HD
IMDb: 5.2
96 min

Pasi vajza e tyre e adoptuar humbet në qytet, Stiveni dhe Shenoni nuk do të ndalojnë para asgjëje për të zbuluar të vërtetën që fshihet pas saj, dhe sekretin e…

Country: , ,
Genre: Thriller
HD Lost in the Pacific (2016) 2016 4.1
Lost in the Pacific (2016)
Lost in the Pacific (2016)

Lost in the Pacific (2016)

Aventurë Sci-fi Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Lost in the Pacific (2016)
HD
IMDb: 4.1
89 min

Një histori që përqendrohet te një grup pasagjerësh elitë të një aeroplani luksoz, fluturim që kthehet në një fatkeqësi.

Country: ,
HD Eden (2014) 2014 4.7
Eden (2014)
Eden (2014)

Eden (2014)

Dramë Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Eden (2014)
HD
IMDb: 4.7
90 min

Pasi avioni i skuadrës së futbollit të SHBA-së rrëzohet në det, ata strehohen në një ishull, por shumë shpejtë do të përballen me vështirësitë për të mbijetuar.

Country: , ,
Genre: Dramë, Thriller
HD KL Gangster (2011) 2011 5.6
KL Gangster (2011)
KL Gangster (2011)

KL Gangster (2011)

Aksion  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
KL Gangster (2011)
HD
IMDb: 5.6
81 min

Dy vëllezër përfshihen në botën e gangsterëve në Kuala Lumpur, Malajzi.

Country:
Genre: Aksion
HD KL Gangster 2 (2013) 2013 5.8
KL Gangster 2 (2013)
KL Gangster 2 (2013)

KL Gangster 2 (2013)

Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
KL Gangster 2 (2013)
HD
IMDb: 5.8
N/A

Në qytet tashmë gjërat po ndryshojnë. Tailong do të zotërojë të gjitha territoret, duke përfshirë edhe pjesën e Mbretit. Xhei dhe Maliku ndihmojnë Mbretin që të mposhtë Tailong dhe të…

Country:
Genre: Krim